Şirketimiz

Bilgili Bağımsız Denetim Ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. 2005 yılından itibaren yerli ve yabancı kurumların denetim vergi ve yönetim danışmanlığı ihtiyaçların geniş bir hizmet yelpazesi sunarak karşılayan uzman bir kuruluştur.

Şirketimiz daha önce Maliye Bakanlığında Vergi denetmeni olarak görev yapmış Yeminli Mali Müşavirler tarafından kurulmuştur. En üst yöneticimizden en alt kademedeki çalışanımıza kadar ortak amacımız; müşteri odaklı,beklentilerin ötesinde yüksek kaliteli hizmet üretmek ve sunmaktır.

Şirketimiz; Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu, Sermaye Piyasası Kurulu ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından şirketlerin Bağımsız Denetimini yapma yetkisi verilen şirketler statüsüne sahiptir.

Şirketimiz; Müşterilerimize uluslararası alanda daha iyi hizmetler sunmak amacıyla Dünyada 92 ülkede faaliyet gösteren 210 Uluslar arası denetim firması arasında 16.ınci sırada yer alan AGN International Ltd ile üyelik sözleşmesi imzalamıştır.

Şirketimizin kadrosunda 8 yeminli mali müşavir 9 Serbest Muhasebeci Mali Müşavir, ve 7 Denetçi Yardımcısı ve 6 yardımcı personelle birlikte toplam 30 kişilik bir kadro ile çalışmaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*