Organizasyon

Adı/Soyadı  Unvanı /Görevi E-Posta
Rafet Kalkan YMM / Sorumlu Denetçi(KAYİK Dahil) / Y.K.Başkanı rkalkan@bilgilidenetim.com
Hilmi Kirday YMM / Sorumlu Denetçi(KAYİK Dahil) / Y.K. Bşk.Yrd. hkirday@bilgilidenetim.com
Ahmet Kurt YMM / Sorumlu Denetçi(KAYİK Dahil) akurt@bilgilidenetim.com
Mustafa Çam SMMM / Sorumlu Denetçi(KAYİK Dahil) mustafacam@bilgilidenetim.com
Mehmet Karahan YMM / Denetçi mkarahan@bilgilidenetim.com
Hamza Sivrikaya YMM / Denetçi hsivrikaya@bilgilidenetim.com
Mehmet Akif Ak YMM / Denetçi m.akifak@bilgilidenetim.com
İlyas Bahar SMMM / Denetçi ibahar@bilgilidenetim.com
Şeref Demirel SMMM / Denetçi seref@bilgilidenetim.com
Arif Cantürk SMMM / Denetçi arifcanturk@bilgilidenetim.com
Harun Akbey YMM / Denetçi hakbey@bilgilidenetim.com
Barış Şen YMM / Denetçi baris.sen@bilgilidenetim.com
Meryem Kaynak SMMM / Denetçi meryem@bilgilidenetim.com
Muhammet Yaşarbaş SMMM / Denetçi myasarbas@bilgilidenetim.com
Mehmet Tanrıverdi SMMM / Denetçi mtanrıverdi@bilgilidenetim.com
Şerafettin Yaşar SMMM / Denetçi syasar@bilgilidenetim.com
Nuri Uslu SMMM / Denetçi nuri@bilgilidenetim.com
Murat Dirikan SMMM / Denetçi murat@bilgilidenetim.com
Ali Yazıcıoğlu SMMM / Denetçi ali@bilgilidenetim.com
Esra Taşpunar SMMM / Denetçi esra@bilgilidenetim.com
A.Osman Özkan SMMM / Denetçi aliosman@bilgilidenetim.com
Nuray Durmuşoğlu Yönetici Asistanı nuray@bilgilidenetim.com
Sevil Yazıcıoğlu Halkla İlişkiler sevil@bilgilidenetim.com
Alparslan Karslıgil KDV İade alpaslan@bilgilidenetim.com
İhsan Tavşan KDV İade ihsan@bilgilidenetim.com
Kemal Akdeniz KDV İade kemal@bilgilidenetim.com
Murat Kolçak KDV İade mkolcak@bilgilidenetim.com
Abdurrahman Kalkan Denetçi Yardımcısı a.kalkan@bilgilidenetim.com
A.Yasin Sevinçek Denetçi Yardımcısı ahmet@bilgilidenetim.com
Buket Türkkan Denetçi Yardımcısı bturkkan@bilgilidenetim.com
N.Özge Şentürk Denetçi Yardımcısı osenturk@bilgilidenetim.com
M.Agah Canki Denetçi Yardımcısı mcanki@bilgilidenetim.com

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*